POLMAIS jest autoryzowanym dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego kukurydzy i rzepaku światowego lidera rynku niemieckiej hodowli KWS.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz odmian ziarnowych i kiszonkowych, uzyskujacych jedne z najwyższych wyników w badaniach PDO COBOR-u i PZPK. Co roku oferowane przez nas odmiany sa testowane na zakładanych w całym kraju przez przedstawicieli KWS Polska poletkach pokazowych, na których rolnicy mogą obejrzeć proponowane przez nas odmiany oraz zapoznać się z technologią ich uprawy.

Naszym celem jest fachowe i kompleksowe doradztwo w przedmiocie uprawy i agrotechniki roślin kukurydzy i rzepaku.

Wyróżnia nas wyspecjalizowany zakres działania. Towarzyszymy Państwu na każdym etapie produkcji - poczynając od optymalnego doboru nasion poprzez ochronę herbicydową, nawożenie, na zbiorach skończywszy. Chcielibyśmy, żeby nasze zaangażowanie i wspólna praca zaowocowały wysokimi plonami i obopólnym zadowoleniem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Dodatkowe informacje

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy do 20 grudnia 2017 w POLMAIS oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci zestawu profesjonalnych śrubokrętów WERA Lasertip z wieszakiem

Warunkiem otrzymania zestawu śrubokrętów WERA Lasertip jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora.