PROMOCJA: Prezent i rabat za zamówienie nasion kukurydzy

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy do 20 grudnia 2013 oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci kolejnego modelu (1:32) z ekskluzywnej serii maszyn rolniczych (w tym roku jest to kombajn do zbioru kukurydzy JOHN DEERE 7500).

Warunkiem otrzymania rabatu i modelu maszyny rolniczej JOHN DEERE 7500 jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora.

Czytaj więcej...

Zboże ozime 2013/2014 już w sprzedaży!

ELMAR-MAIS oferuje materiał siewny KWS LOCHOW - hodowcy czołowych odmian żyta hybrydowego, pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, pszenżyta ozimego, jęczmienia jarego, pszenicy jarej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zbóż ozimych w sezonie 2013/2014

 
 
 

Czytaj więcej...

Nasiona rzepaku KWS - Specjalna Premia

Model maszyny rolniczej za zamówienie nasion mieszańcowych odmian rzepaku do 30 czerwca 2013!

Za zamówienie minimum 10 js mieszańcowych odmian rzepaku ozimego KWS, w tym minimum 5 js odmiany HYBRIROCK F1 w ELMAR-MAIS w terminie od 01 do 30.06.2013 otrzymają Państwo model Model JOSKIN X-trem (1:32) z ekskluzywnej edycji maszyn rolniczych. Prosimy zapoznać się z warunkami promocji.

Czytaj więcej...

Nawozy dolistne Adob

ELMAR-MAIS jest dystrybutorem PPC ADOB - producenta znanych od lat na rynku polskim, a obecnie również na rynkach Europy oraz innych kontynentów, nawozów o nazwie BASFOLIAR®, produkowanych na licencji BASF AG.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nawozów dolistnych Adob.

 
 
 

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje