Klub Plantatorów Kukurydzy KWS cultiVent - zapraszamy!

Jeśli szukają Państwo interesującej, nowoczesnej i aktualnej wiedzy fachowej na temat uprawy kukurydzy i jej wykorzystania, zapraszamy do nowo założonego przez KWS Klubu Plantatorów Kukurydzy cultiVent, do grona rolników zorientowanych na postęp!

Członkowie klubu cultiVent otrzymują drogą elektroniczną aktualne informacje na temat kukurydzy, a na platformie internetowej www.cultivent.pl w szerokim zakresie udostępniamy dostęp do wiedzy na temat jej uprawy.

 Jakie korzyści płyną z członkostwa w klubie cultiVent?

  • Trzymamy rękę na pulsie - opracowujemy i przekazujemy aktualne informacje fachowe związane z kukurydzą, o charakterze ogólnym i regionalnym.
  • Wysyłamy krótkie, zwięzłe informacje e-mailem jeśli w Państwa regionie dzieje się coś ważnego, o czym powinni Państwo jako plantatorzy wiedzieć.
  • Na stronie internetowej www.cultivent.pl udostępniamy członkom klubu informacje na temat agrotechniki kukurydzy oraz jej szkodników i chorób, a także umożliwiamy lekturę i pobranie broszur i ulotek o charakterze doradczym.
  • Na stronie internetowej mają Państwo także dostęp do narzędzi ekonomicznych pomagających planować i śledzić własną produkcję kukurydzy -> Kalkulatory KWS.
  • Członkostwo w klubie cultiVent jest bezpłatne, mogą Państwo z niego w każdej chwili zrezygnować wysyłając jedynie e-mail z informacją o rezygnacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani - zapraszamy na stronę www.cultivent.pl, po zarejestrowaniu się mogą Państwo od razu w pełni korzystać z programu!

Dodatkowe informacje