PROMOCJA: Prezent i rabat za zamówienie nasion kukurydzy

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy do 20 grudnia 2013 oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci kolejnego modelu (1:32) z ekskluzywnej serii maszyn rolniczych (w tym roku jest to kombajn do zbioru kukurydzy JOHN DEERE 7500).

Warunkiem otrzymania rabatu i modelu maszyny rolniczej JOHN DEERE 7500 jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora. Warunki uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień:

 • Do 20.12.2013 należy zamówić minimum 40 j.s. kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora KWS. Odmiany biorące udział w promocji wymienione zostały powyżej. Dystrybutor prześle zamówienie do biura KWS Polska.
 • Po zakupieniu minimum 40 j.s. kukurydzy KWS z załączonej listy odmian, prosimy wysłać do firmy KWS Polska Sp. z o.o., ul.Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań:
  a. dokument zakupu materiału siewnego KWS (kopia paragonu lub faktury)
  b. kupon zgłoszeniowy (można wydrukować go tutaj)
  Oba dokumenty należy przesłać najpóźniej do 31.05.2014.
 • KWS Polska dostarczy Państwu wymieniony model maszyny rolniczej w terminie 30 dni od daty otrzymania kuponu z dowodem zakupu.
 • Autoryzowany dystrybutor KWS udzieli Państwu rabatu w wysokości 10 zł za każdą jednostkę siewną nasion kukurydzy (odmiany biorące udział w promocji oraz wartość rabatu i warunki jego uzyskania wyszczególnione zostały w tabeli powyżej).
 • Z każdego gospodarstwa rolnego może zostać przesłany wyłącznie jeden kupon zgłoszeniowy. Tylko pierwszy kupon zgłoszeniowy z gospodarstwa będzie podstawą do otrzymania 1 modelu maszyny w 1 roku.
 • Promocja będzie kontynuowana przez kolejne 3 lata (2012-2014). W każdym roku oferowany będzie inny model maszyny rolniczej.
 • Warunki promocji opisane w regulaminie nie łączą się z warunkami promocji KWS EXPERT CLUB.

Kupon zgłoszeniowy mogą Państwo wydrukować tutaj: Ulotka informacyjna i kupon uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień. 
Zasady udziału w akcji znajdą Państwo w regulaminie: Regulamin promocji - wczesne zamówienia 2013

Dodatkowe informacje