Nasiona rzepaku KWS - Specjalna Premia

Model maszyny rolniczej za zamówienie nasion mieszańcowych odmian rzepaku do 30 czerwca 2013!

Za zamówienie minimum 10 js mieszańcowych odmian rzepaku ozimego KWS, w tym minimum 5 js odmiany HYBRIROCK F1 w ELMAR-MAIS w terminie od 01 do 30.06.2013 otrzymają Państwo model Model JOSKIN X-trem (1:32) z ekskluzywnej edycji maszyn rolniczych. Prosimy zapoznać się z warunkami promocji.

 Warunki uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień:

  • Do 30.06.2013 należy zamówić minimum 10 js odmian mieszańcowych rzepaku KWS, w tym minimum 5 js odmiany HYBRIROCK F1 u autoryzowanego dystrybutora KWS. Dystrybutor prześle zamówienie do biura KWS Polska.
  • Po zakupieniu wybranych odmian prosimy wysłać do firmy KWS Polska, ul.Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań dokument zakupu nasion (kopia paragonu lub faktury) oraz kupon zgłoszeniowy (zamieszczony poniżej). Oba dokumenty należy przesłać najpóźniej do 30.09.2013.
  • KWS Polska dostarczy Państwu model maszyny rolniczej jako premię za wzięcie udziału w akcji w terminie 30 dni od daty otrzymania kuponu z dowodem zakupu.
  • Z każdego gospodarstwa rolnego może zostać przesłany wyłącznie jeden kupon zgłoszeniowy. Tylko pierwszy kupon zgłoszeniowy z gospodarstwa będzie podstawą do otrzymania 1 modelu maszyny rolniczej.
  • Kupon zgłoszeniowy mogą Państwo wydrukować tutaj: Ulotka informacyjna i kupon uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień. 
    Szczegółowe warunki uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień opisane zostały w Regulaminie Promocji

Dodatkowe informacje