Promocja: Rabat i prezent za wczesne zamówienie nasion kukurydzy

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy na kolejny sezon uprawy do 20 grudnia 2012 oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci kolejnego modelu (1:32) maszyny rolniczej (w tym roku jest to CLAAS AXION 850).

Warunkiem otrzymania modelu maszyny rolniczej CLAAS AXION 850 jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora.


 Warunki uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień:

 • Do 20.12.2012 należy zamówić minimum 40 j.s. kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora KWS. Dystrybutor prześle zamówienie do biura KWS Polska.
 • Po zakupieniu minimum 40 j.s. kukurydzy KWS z załączonej listy odmian, prosimy wysłać do firmy KWS Polska Sp. z o.o., ul.Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań:
  a. dokument zakupu materiału siewnego KWS (kopia paragonu lub faktury)
  b. kupon zgłoszeniowy (można wydrukować go tutaj)
  Oba dokumenty należy przesłać najpóźniej do 31.05.2013.
 • KWS Polska dostarczy Państwu wymieniony model maszyny rolniczej w terminie 30 dni od daty otrzymania kuponu z dowodem zakupu.
 • Autoryzowany dystrybutor KWS udzieli Państwu rabatu w wysokości 10 zł za każdą jednostkę siewną nasion kukurydzy (odmiany biorące udział w promocji oraz wartość rabatu i warunki jego uzyskania wyszczególnione zostały w tabeli powyżej).
 • Z każdego gospodarstwa rolnego może zostać przesłany wyłącznie jeden kupon zgłoszeniowy. Tylko pierwszy kupon zgłoszeniowy z gospodarstwa będzie podstawą do otrzymania 1 modelu maszyny w 1 roku.
 • Promocja będzie kontynuowana przez kolejne 3 lata (2012-2014). W każdym roku oferowany będzie inny model maszyny rolniczej.
 • Warunki promocji opisane w regulaminie nie łączą się z warunkami promocji KWS EXPERT CLUB.

Kupon zgłoszeniowy mogą Państwo wydrukować tutaj: Ulotka informacyjna i kupon uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień. 
Zasady udziału w akcji znajdą Państwo w regulaminie: Regulamin promocji - wczesne zamówienia 2012

Dodatkowe informacje