PROMOCJA: Prezent i rabat za zamówienie nasion kukurydzy

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy do 20 grudnia 2017 w POLMAIS oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci zestawu profesjonalnych śrubokrętów WERA Lasertip z wieszakiem

Warunkiem otrzymania zestawu śrubokrętów WERA Lasertip jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora. Warunki uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień:

 • Do 20.12.2017 należy zamówić minimum 40 j.s. kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora KWS - POLMAIS. Odmiany biorące udział w promocji wymienione zostały powyżej. Dystrybutor prześle zamówienie do biura KWS Polska.
 • Po zakupieniu minimum 40 j.s. kukurydzy KWS z załączonej listy odmian, prosimy wysłać do firmy KWS Polska Sp. z o.o., ul.Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań:
  a. dokument zakupu materiału siewnego KWS (kopia paragonu lub faktury)
  b. kupon zgłoszeniowy (można wydrukować go tutaj)
  Oba dokumenty należy przesłać najpóźniej do 31.05.2018.
 • KWS Polska dostarczy Państwu wymieniony zestaw profesjonalnych srubokretów WERA Lasertip z wieszkaiem w terminie 30 dni od daty otrzymania kuponu z dowodem zakupu.
 • Autoryzowany dystrybutor KWS - POLMAIS udzieli Państwu rabatu za każdą jednostkę siewną - (odmiany biorące udział w promocji oraz wartość rabatu i warunki jego uzyskania wyszczególnione zostały w tabeli powyżej).
 • Z każdego gospodarstwa rolnego może zostać przesłany wyłącznie jeden kupon zgłoszeniowy. Tylko pierwszy kupon zgłoszeniowy z gospodarstwa będzie podstawą do otrzymania 1 upominku w 1 roku.
 • Warunki promocji opisane w regulaminie nie łączą się z warunkami promocji KWS EXPERT CLUB.

Kupon zgłoszeniowy mogą Państwo wydrukować tutaj 
Zasady udziału w akcji znajdą Państwo na www.kws.pl

Dodatkowe informacje