PROMOCJA: Prezent i rabat za zamówienie nasion kukurydzy

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy do 20 grudnia 2014 oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci kolejnego modelu (1:32) z ekskluzywnej serii maszyn rolniczych (w tym roku jest to CASE IH 600 4WD STEIGER QUADTRAC).

Warunkiem otrzymania modelu CASE IH 600 4WD STEIGER QUADTRAC jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora. Warunki uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień:

 • Do 20.12.2014 należy zamówić minimum 40 j.s. kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora KWS. Odmiany biorące udział w promocji wymienione zostały powyżej. Dystrybutor prześle zamówienie do biura KWS Polska.
 • Po zakupieniu minimum 40 j.s. kukurydzy KWS z załączonej listy odmian, prosimy wysłać do firmy KWS Polska Sp. z o.o., ul.Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań:
  a. dokument zakupu materiału siewnego KWS (kopia paragonu lub faktury)
  b. kupon zgłoszeniowy (można wydrukować go tutaj)
  Oba dokumenty należy przesłać najpóźniej do 31.05.2015.
 • KWS Polska dostarczy Państwu wymieniony model maszyny rolniczej w terminie 30 dni od daty otrzymania kuponu z dowodem zakupu.
 • Autoryzowany dystrybutor KWS - ELMAR-MAIS udzieli Państwu rabatu za każdą jednostkę siewną - (odmiany biorące udział w promocji oraz wartość rabatu i warunki jego uzyskania wyszczególnione zostały w tabeli powyżej).
 • Z każdego gospodarstwa rolnego może zostać przesłany wyłącznie jeden kupon zgłoszeniowy. Tylko pierwszy kupon zgłoszeniowy z gospodarstwa będzie podstawą do otrzymania 1 modelu maszyny w 1 roku.
 • Promocja będzie kontynuowana przez kolejne 3 lata (2012-2014). W każdym roku oferowany będzie inny model maszyny rolniczej.
 • Warunki promocji opisane w regulaminie nie łączą się z warunkami promocji KWS EXPERT CLUB.

Kupon zgłoszeniowy mogą Państwo wydrukować tutaj: Ulotka informacyjna i kupon uczestnictwa w akcji wczesnych zamówień. 
Zasady udziału w akcji znajdą Państwo w regulaminie: Regulamin promocji - wczesne zamówienia 2014

Dodatkowe informacje